Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2015 18:32
Beck prezentuje swoje sztuczki na nowym zwiastunie Mighty No. 9
410V

Beck prezentuje swoje sztuczki na nowym zwiastunie Mighty No. 9

Keiji Inafune już na początku lutego zaprezentuje szerokiej publiczności swoje najnowsze dzieło. Gra garściami czerpie z kultowego Mega Mana i najnowszy materiał jest tego najlepszym przykładem. Fani potężnych robotów powinni pamiętać o tej produkcji. 

Najnowszy zwiastun Mighty No. 9 to idealny materiał do prezentacji tytułu. Twórcy na filmie ukazują samą słodycz swojej produkcji – głównego bohatera, jego umiejętności, przeciwników,  specjalne tryby oraz kooperację.

Właśnie ten ostatni element – współpraca – wygląda bardzo ciekawie. Autorzy nie pokazują za wiele, ale zawsze możecie zerknąć na rywalizację dwóch herosów.

Gra zapowiada się na prawdziwego duchowego spadkobiercę Mega Mana – Inafune czerpie garściami ze swojego legendarnego IP, ale mam wrażenie, że deweloper zaszczepił do nowej pozycji sporo świeżości. Na pewno projektem muszą zainteresować się sympatycy zręcznościówek.  

Premiera odbędzie się 12 lutego na wielu platformach – studio kolejny raz potwierdziło datę debiutu, więc możemy mieć pewność, że Mighty No. 9 tym razem trafi do sklepów. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: comcept Deep Silver mighty no. 9 trailer zwiastun