Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2015 19:01
Powstają 2 nowe produkcje w uniwersum DC Comics - będzie nowy Batman?
807V

Powstają 2 nowe produkcje w uniwersum DC Comics - będzie nowy Batman?

Fani bohaterów z DC Comics powinni zapoznać się z tą wiadomością. Warner Bros pracuje nad dwoma produkcjami, które na pewno spodobają się czytelnikom PPE. Wiele na to wskazuje, że nadciąga kolejna opowieść Nietoperza!  

Warner Bros. Montreal oficjalnie poszukuje wielu pracowników do dwóch gier AAA na podstawie marek DC Comics. Oczywiście studio nie precyzuje ofert, ale w Sieci nie milkną informacje o powstawaniu kolejnego Batmana – włodarze WB już wielokrotnie zapowiadali, że Nietoperz nie odchodzi na emeryturę.

Można w tej sytuacji przypuszczać, że ekipa z Montrealu podczas Batman: Arkham Origins zbierała cenne doświadczenie, które pozwoli im przygotować kolejne dzieła z tego uniwersum.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o drugim projekcie – co to będzie? Możliwości jest naprawdę wiele. W ostatnim czasie dość często pojawiają się domniemania o wielkiej pozycji Supermana. Ten bohater ma dostać swoje 5 minut już w przyszłym roku. Kolejna z hipotez mówi o pełnoprawnej produkcji, która powinna współgrać z Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, czyli wielkim tytułem Zacka Snydera.

Na szczegóły musimy zaczekać, ale miejcie świadomość, że Warner Bros. Montreal posiada wyśmienite zaplecze i w to studio inwestuje nawet Kanada – w 2013 roku twórcy otrzymali rządową dotację w wysokości 1,5 mln dolarów, a jest to dopiero początek inwestycji. Do 2018 roku zespół otrzyma 63 mln dolarów.

Źródło: http://www.gamesradar.com/wb-montreal-hiring-dc-comics-video-games/

Tagi: batman batman: arkham origins warner bros. games montreal