Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2015 18:01
Powraca temat odświeżonego Dead Island. Znajdą się chętni na odpicowaną wersję?
767V

Powraca temat odświeżonego Dead Island. Znajdą się chętni na odpicowaną wersję?

W ostatnim czasie nie mieliśmy dla Was dobrych informacji na temat Dead Island 2, ale bardzo możliwe, że już wkrótce powrócimy do tego uniwersum. Niestety, nie za sprawą kontynuacji wielkiej produkcji Techlandu, a dzięki odpicowanej wersji. 

Deep Silver posiada prawa do marki Dead Island i bardzo możliwe, że firma będzie chciała ponownie zarobić na pierwszej odsłonie tej wielkiej produkcji. Kontynuacja zadebiutuje na rynku dopiero w 2016 roku i pewnie przed tą wielką premierą wydawca wrzuci na rynek odpicowaną edycję.

Tym razem otrzymaliśmy informacje o wersji „Redux” – gra w tej edycji posiada wszystkie udostępnione wcześniej dodatki i oczywiście deweloperzy zapewne zajęli się ulepszeniem grafiki. Kotlecik został dostrzeżone na holenderskim sklepie Bart Smit, który specjalizuje się w zabawkach oraz najróżniejszej elektronice.

Znajdą się chętni na takie mięsko? Warto na pewno dodać, że pierwszy raz o odpicowanej wersji Dead Island informowaliśmy naszych czytelników w lipcu – wtedy to pozycja pojawiła się na stronie sklepu Loot.co.za.

 

Źródło: http://wccftech.com/dead-island-redux-pcps4xboxone-listed-by-dutch-retailer/

Tagi: dead island redux Techland