Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2015 14:03
Szykujcie się na wielkie promocje na PlayStation Network, Xbox Live oraz Steam z okazji The Game Awards
1821V

Szykujcie się na wielkie promocje na PlayStation Network, Xbox Live oraz Steam z okazji The Game Awards

Mało Wam promocji? No to szykujcie gotówkę na kolejne przeceny. Jeszcze w tym tygodniu będziemy świadkami świetnych ofert na trzech wielkich platformach – PlayStation Network, Xbox Live oraz Steam. 

Z czwartku na piątek będziemy świadkami wielkiego wydarzenia. The Game Awards w tym roku zapowiada się fenomenalnie, ponieważ Geoff Keighley rozda nagrody, zaprezentuje najlepsze tytuły, ale również pozwoli nam kupić pozycje w bardzo atrakcyjnych cenach.

Organizator TGA  poinformował na swoim Twitterze, że już w czwartek w trzech sieciowych sklepach – PlayStation Store, Xbox Live oraz Steam – będziemy świadkami promocji.  

Na szczegóły musimy oczywiście zaczekać, ale możemy spodziewać się, że w ofertach zostaną wyróżnione tytuły, które zgarną najwięcej nagród – statuetki bez wątpienia mogą zachęcić graczy do sięgnięcia po tegoroczne hity.

Impreza odbędzie się o 3 w nocy, ale nasza ekipa już teraz przygotowuje się na wydarzenie, więc możecie mieć pewność, że na PPE przeczytacie zapowiedzi, zobaczycie materiały i poznacie wszystkich zwycięzców. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/29/the-game-awards-nominees-will-coordinate-sales-on-all-platforms/

Tagi: pc playstation 4 playstation store promocja steam the game awards the game awards 2015 xbox live xbox one

Nie przegap