Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 29.11.2015 15:28
Dragon Quest Builders zaoferuje nam dziesiątki godzin rozgrywki
441V

Dragon Quest Builders zaoferuje nam dziesiątki godzin rozgrywki

Sukces Minecrafta spowodował wysyp dziesiątków klonów, bardziej lub mniej udanie kopiujących mechanikę rozgrywki stworzoną przez Notcha. Jednakże ostatnimi czasy na horyzoncie pojawił się prawdziwy rywal dla hegemona, który może zrobi to wszystko ciekawiej.

Dragon Quest Builders łączy w sobie budowanie z klocków z prawdziwą przygodą RPG. Zgodnie z tym co mówili producenci podczas ostatniego streamu zabawa z grą może nam zająć co najmniej kilkadziesiąt godzin.

W przygotowywanym tytule znajdzie się kilka całkiem sporych kontynentów, z których każdy zaoferuje fabułę na nie mniej niż 10 godzin. Po zaliczeniu każdego z nich dostaniemy możliwość eksploracji i budowania w trybie swobodnym. 

Z innych ciekawostek wspomniano, że w grze będzie można łowić - i co jest tu nietypowe, poza rybami, złowimy także atakujące nas potwory. Poza tym to co stworzymy będziemy mogli udostępnić dla posiadaczy wszystkich platform - PS4, PS3 i PS Vita.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/28/dragon-quest-builders-gets-info-on-play-time-free-build-mode-interaction-between-ps4-ps3-and-ps-vita/

Tagi: