Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2015 17:02
Jak wrażenia z bety Tom Clancy's Rainbow Six: Siege? Zobaczcie premierowy zwiastun
767V

Jak wrażenia z bety Tom Clancy's Rainbow Six: Siege? Zobaczcie premierowy zwiastun

Od wczoraj zainteresowani mogą sprawdzać betę Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Gra prezentuje się całkiem przyjemnie, ale na pewno nie jest to pozycja dla wszystkich miłośników strzelania. Spróbowaliście najnowszej produkcji Ubisoftu? Czekamy na Wasze komentarze!

Nie będę ukrywał, że dość długo czekałem na Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Od początku podobał mi się schemat rozgrywania spotkań i w sumie podczas wczorajszych testów zostałem pozytywnie zaskoczony. Szybkie pojedynki prezentują się dobrze, ale na pewno nie każdy fan gatunku będzie zadowolony z takiej zabawy.  

Plusem dla mnie bez wątpienia jest fakt, że tutaj nawet jeden zawodnik może wygrać całą rundę – odpowiednio atakując lub broniąc się możemy bez problemów wyeliminować cały zespół przeciwników. Oczywiście wszystko zależy od umiejętności oponentów, ale jest to jak najbardziej możliwe.

Studio zaryzykowało stawiając na otwartą betę tuż przed premierą, ale przynajmniej możemy mieć pewność, że w dniu debiutu nie pojawią się niedogodności związane z połączeniem…

A jak Wasze wrażenia? Dajcie znać w komentarzach i zobaczcie premierowy zwiastun! 

Tagi: premierowy trailer Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft zwiastun