Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2015 16:17
Problemy w raju. PlayStation Network niedostępne w kilku regionach
1980V

Problemy w raju. PlayStation Network niedostępne w kilku regionach

Od kilku minut gracze z całego świata informują o problemie z zalogowaniem się do PlayStation Network, więc jeśli zamierzaliście rozgrać kilka zaciętych spotkań w Sieci, to lepiej zmieńcie plany. O niedogodności informują posiadacze wszystkich platform Sony.

Już przed 16:00 pojawiły się pierwsze sygnały o problemach PlayStation Network. Gracze początkowo wspominali o bardzo wolnym połączeniu, wyrzucaniu z rozgrywek oraz błędach podczas dokonywania zakupów na PlayStation Store, ale sprawa wydaje się dużo większa.

Posiadacze wszystkich urządzeń Sony informują o problemie z zalogowaniem się do PlayStation Network – na Twitterze pojawiają się wiadomości od graczy z każdego regionu. 

Japońska korporacja aktualnie nie reaguje, ale pewnie inżynierowie w najbliższym czasie postarają się rozwiązać wszystkie problemy. 

Możliwe, że jesteśmy świadkami bardzo typowego przeciążenia związanego z Czarnym Piątkiem – klienci chętnie kupują nowe tytuły w sklepie Sony i infrastruktura mogła nie wytrzymać takiego zainteresowania.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: playstation 3 playstation 4 playstation network playstation vita sony