Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2015 15:01
Profesjonaliści walczą. Zobaczcie rozgrywkę z turnieju Mortal Kombat X
875V

Profesjonaliści walczą. Zobaczcie rozgrywkę z turnieju Mortal Kombat X

Mortal Kombat X ma naprawdę dobre wsparcie, dzięki któremu zawodowi gracze mogą stale walczyć o wielkie nagrody w różnych turniejach. Dzisiaj możemy zerknąć na rozgrywki z drugiego sezonu ESL Pro League.

Od czasu do czasu lubię oglądać zawodowców, którzy potrafią godzinami ćwiczyć combosy, tworzyć taktyki i szukać odpowiednich kontr na znane schematy przeciwników. Ja nigdy nie miałem takiego zapału i choć staram się podnosić swoje umiejętności systematycznie, to zawsze mam świadomość, że tylko poświęcając się w 100% mógłbym ugrać coś na większych zawodach. Na to sobie pozwolić nie mogę, więc pozostają mi poniższe materiały.

A tutaj mamy kawał profesjonalnego Mortala. Europejskie eliminacje do światowych finałów ESL Pro League trwają, więc możemy zerknąć na kilka ekscytujących walk. Zawodnicy pokazują, że opanowali swoje postacie w 100% i naprawdę miło ogląda się takie zmagania. 

Bardzo podoba mi się podejście Netherrealm Studios – deweloperzy przed debiutem tytułu podpisali kilka ciekawych umów, dzięki którym gracze mogą brać udział w naprawdę interesujących i opłacalnych wydarzeniach. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: esl gameplay mortal kombat x NetherRealm Studios Turniej