Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 27.11.2015 11:02
Ostatnia scena Quantum Break wywołuje w reżyserze serialu dreszcze
889V

Ostatnia scena Quantum Break wywołuje w reżyserze serialu dreszcze

Na Quantum Break czekamy już sporo czasu i mamy nadzieję, że gry nie spotka kolejna obsuwa. Nowa produkcja Remedy zapowiada się naprawdę dobrze, a twórcy próbują czegoś zupełnie nowego, łącząc ze sobą popularne ostatnio seriale TV z interaktywnym medium.

Oficjalna premiera Quantum Break ustalona została orientacyjnie na kwiecień przyszłego roku. Cały czas zastanawiamy się jaki efekt będzie miało zatrudnienie znanych aktorów i połączenie doświadczenia płynącego z gry z formułą serialową. Reżyserserialu - Stobe Harju jest o to spokojny. Twórcy ustalili już jak wyglądać będzie zakończenie historii i podobno "wywołuje dreszcze", gdy patrzy się na nie z perspektywy wszystkich scen.

 

 


Warto przypomnieć sobie ostatnie zwiastuny gry i serialu. Oba formaty mają przenikać się nawzajem i jak stwierdził deweloper "gra opowiada o bohatera, a serial o antagonistach". Na płytę trafią cztery 22 minutowe odcinki, które będzie można przeskoczyć. Czyniąc tak, gracz straci jednak lwią część opowieści, przez co całość może stać się trudniejsza do zrozumienia.

Źródło: http://wccftech.com/remedy-locked-quantum-break-shivering-end-scene-important-for-rest-of-scenes/

Tagi: quantum break remedy serial