Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.11.2015 17:06
Zespół Adriana Chmielarza przygotowuje nowy tytuł - przygodówka akcji w otwartym świecie
706V

Zespół Adriana Chmielarza przygotowuje nowy tytuł - przygodówka akcji w otwartym świecie

The Astronauts wydało Zaginięcie Ethana Cartera na komputery osobiste oraz PlayStation 4 i gra zebrała wiele pozytywnych opinii. Twórcy są gotowi na kolejne wyzwania, więc rozpoczęli poszukiwanie nowych współpracowników.

Adrian Chmielarz poinformował na swoim Facebooku o poszukiwaniach programisty AI. The Astronauts rozpoczęło tworzenie nowego tytułu, do którego niezbędny jest nowy człowiek.

Aktualnie oczywiście nie wiemy za wiele na temat gry, ale już oferta pracy zdradza kilka szczegółów – przygodówka akcji z otwartym światem, w której istotnymi elementami będzie historia oraz odpowiedni nastrój? Brzmi ciekawie!

„Robimy nową grę, open world action-adventure. Będzie moc, choć oczywiście nie rzucamy się z motyką na słońce. W każdym razie, jak widać z opisu, tym razem robimy bardziej grę niż eksplorera jak Ethan. Choć nadal będzie w niej nastrój i historia, która ma ciężar, to bez ludzi i stworzeń, które to towarzystwo często chce nas zabić, się nie obejdzie. Poszukujemy tedy programisty AI. Fajnie by było, gdyby potrafił coś jeszcze i mógł pomóc przy innych rzeczach jeśli trzeba -- ale nie jest to warunek konieczny. Warunek konieczny to ogarnąć rozsądne AI na podstawie tego, co oferuje Unreal Engine 4 oraz własnego kodu.”

Jak widać studio poszukuje programisty, który zajmie się sztuczną inteligencją „ludzi oraz stworzeń”, a dokładniej przeciwników. Produkcja będzie śmigać zapewne śmigać na Unreal Engine 4. Dodatkowe szczegóły znajdziecie tutaj. 

Źródło: Facebook.com

Tagi: adrian chmielarz praca The Astronauts