Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.11.2015 13:32
Mamy nowe wieści z Final Fantasy XV - gra otrzyma kolejne demo i twórcy rozważają bezpłatne DLC
751V

Mamy nowe wieści z Final Fantasy XV - gra otrzyma kolejne demo i twórcy rozważają bezpłatne DLC

Square Enix od kilku lat pracuje już nad Final Fantasy XV. Podobno gra ma zadebiutować na rynku w przeciągu najbliższych 12 miesięcy, ale deweloperzy postanowili umilić graczom czekanie i przygotowują nową wersję demonstracyjną. 

Gracze czekają na Final Fantasy XV wiele lat, więc deweloperzy postanowili wyciąć mały kawałek tytułu i zaprezentować go szerokiej publiczności. Episode Duscae zadebiutował w marcu, a później pojawiła się znacząca aktualizacja, która usprawniła wersję demonstracyjną.

Hajime Tabata w rozmowie z dziennikarzami VGTime poinformował, że jego ekipa przygotowuje nowe demo, który ma zadebiutować na dwóch platformach:

„Hajime Tabata potwierdził w Szanghaju przygotowanie nowego dema.”

Czego możemy się spodziewać po nowym kodzie? Dodatkowych misji oraz kolejnych optymalizacji. Studio w ten sposób usprawnia pełną wersję pozycji. Jednak dla mnie zdecydowanie ciekawsza jest dalsza część wypowiedzi – twórca nie ukrywa, że pojawiają się pomysły na darmowe dodatki i prawdopodobnie nie powinniśmy się spodziewać kontynuacji piętnastki:

„Jest również plan stworzenia darmowych DLC i studio nie ma w planie przygotowania Final Fantasy XV-2.”

Final Fantasy XV na pewno otrzyma dodatki i pewnie te mniejsza trafią do nas w formie DLC. Dobrze, że Japończycy nie myślą aktualnie nad FFXV-2… Mam wrażenie, że ta odsłona potrzebuje odpoczynku – nawet jeśli tytuł osiągnie spektakularny sukces.

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/another-final-fantasy-xv-demo-update-works-possible-free-dlc-game/

Tagi: