Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2015 18:30
Znamy szczegóły zamkniętych testów Doom - zmagania rozpoczną się w przyszłym tygodniu
652V

Znamy szczegóły zamkniętych testów Doom - zmagania rozpoczną się w przyszłym tygodniu

Znajdą się chętni na wypróbowanie Doom (2016)? Deweloperzy właśnie opublikowali sporą listę informacji dla wszystkich zainteresowanych. Zmagania nie będą ogólnodostępne, ale wielu graczy na pewno zapozna się z tytułem id Software. 

Twórcy poinformowali na stronie o rozpoczęciu testów alfa najnowszej odsłony DOOM. Śmiałkowie wypróbują tytuł już w przyszłym tygodniu – w naszej strefie czasowej pierwsze pojedynki zostaną zainicjonowane w piątek o 4 rano, natomiast koniec zabawy został zaplanowany na poniedziałek rano.

Musicie jednak wiedzieć, że do zabawy zostaną zaproszeni jedynie gracze, którzy wcześniej zrealizowali kod zawarty w pudełku Wolfenstein: The New Order. Oczywiście do zmagań mogą przystąpić również gracze posiadający cyfrową wersję tytułu – warto jednak zwrócić uwagę, że pozycję trzeba było kupić do 26 maja 2014 roku.

Wszystkie szczegóły dotyczące rozsyłania kodów zostały przedstawione na stronie DOOM.com – jeśli jesteście zainteresowani, to naprawdę zerknijcie na tę witrynę, ponieważ autorzy bardzo dokładnie przedstawiają informacje.

Na zakończenie warto przedstawić dokładną zawartość, która zostanie udostępniona podczas testów:

  • Mapa: Żar
  • Tryb gry: Deathmatch drużynowy 6 na 6
  • Demon: Upiór
  • Broń: Wyrzutnia rakiet, karabin plazmowy, super shotgun, karabin samopowtarzalny, karabin wirowy i działko statyczne
  • Super broń: Działko Gaussa
  • Wyposażenie: Granat odłamkowy, osobisty teleporter

Źródło: Twitter.com

Tagi: alpha Bethesda Doom (2016) id Software testy