Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2015 17:59
Poważny problem Tom Clancy's Rainbow Six: Siege przed premierą - beta opóźniona na wszystkich platformach
1537V

Poważny problem Tom Clancy's Rainbow Six: Siege przed premierą - beta opóźniona na wszystkich platformach

Planowaliście dzisiaj wieczorem sprawdzić najnowszy tytuł Ubisoftu? Musicie zmienić plany. Twórcy informują o problemach z pozycją, których byliśmy świadkami już w przypadku pierwszych testów.  

Ubisoft w ubiegłym tygodniu zaskoczył zapowiadając otwartą betę Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Zmagania miały rozpocząć się dzisiaj o godzinie 16:00, ale pierwsi śmiałkowie zostali przywitani znanymi problemami. Gracze nie mogą dołączyć do spotkań, a gdy nawet uda się rozpocząć pojedynek, to szczęśliwcy zostają wykopani z meczu.

Jest to bardzo szokująca wiadomość, ponieważ gra francuskiego studia ma zadebiutować na rynku za dosłownie 6 dni! W tej sytuacji możemy powiedzieć, że beta pomoże deweloperom uporać się z niedogodnościami, ale na pewno twórcy będą musieli zmierzyć się z licznymi negatywnymi komentarzami…

Miejmy nadzieje, że autorzy szybko wyeliminują błędy i w najbliższym czasie będzie mogli sprawdzić Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Według oficjalnego komunikatu beta zostaje przełożona na późniejszy termin i jej status zostaje zmieniony na „zamkniętą” – tylko wybrani gracze mogą aktualnie wcielać się w antyterrorystów.

Planowaliście dzisiaj wypróbować grę Ubisoftu?

Źródło: Twitter.com

Tagi: