Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2015 17:04
Stratedzy w styczniu wyruszą na Czerwoną Planetę - zapowiedziano Tharsis
901V

Stratedzy w styczniu wyruszą na Czerwoną Planetę - zapowiedziano Tharsis

Na początku przyszłego roku na dwóch platformach zadebiutuje bardzo ciekawa produkcja. Tharsis na pewno spodoba się wszystkim strategom, którzy w dodatku uwielbiają klimaty science-fiction. Zobaczcie materiały z pozycji. 

Tharsis to gra strategiczna osadzona w klimacie science-fiction. Za produkcję odpowiada studio Choice Provisions, a w tytule zainteresowani gracze wcielają się w pierwszą załogę, która wyrusza na Marsa.

W pozycji gracze wcielają się w czteroosobową załogę, która wyrusza w tę długą i bardzo niebezpieczną podróż. Wyprawa ma trwać około 300 dni, ale już na samym początku statek zostaje uszkodzony, więc astronauci muszą uporać się ze wszystkimi naprawami i tym samym doprowadzić do szczęśliwego zakończenia. Wybrańcy mają uchronić ludzkość przez zagładą, ale nie będzie to łatwa misja, ponieważ z Czerwonej Planety nadawane są tajemnicze sygnały, które sugerują, że ktoś czeka na odkrywców.

Choice Provisions przygotowując ten tytuł postawiło na bardzo otwartą i nieprzewidywalną rozgrywkę. W trakcie podróży możemy napotkać na mnóstwo, generowanych losowo zdarzeń, które będą wpływać na powodzenie zadania.

Gracz na początku wybiera czterech śmiałków spośród sporej listy – każda postać różni się indywidualnymi cechami – a następnie należy wydawać rozkazy, dbać o wszystkie urządzenia, eliminować problemy oraz w odpowiedni sposób gospodarować surowcami. Kosmonauci w różnie mogą zareagować na zastane okoliczności, więc podczas zabawy trzeba być gotowym na każdą ewentualność.

Premiera odbędzie się 12 stycznia.


Tagi: Choice Provisions tharsis zapowiedź