Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2015 20:49
Youkai Watch może trafić na kolejne platformy. Studio rozważa wersje na Nintendo Wii U oraz Nintendo NX
408V

Youkai Watch może trafić na kolejne platformy. Studio rozważa wersje na Nintendo Wii U oraz Nintendo NX

Level-5 zamierza rozwijać swoją bardzo popularną serię. Szef i zarazem dyrektor generalny studia nie ukrywa, że rozważa wprowadzenie serii Youkai Watch na kolejne platformy. Nadal mówimy tutaj o konsolach Nintendo, ale z tej informacji ucieszą się miłośnicy stacjonarnych urządzeń.  

Europejczycy nadal czekają na oficjalną premierę Youkai Watch, ale wiele na to wskazuje, że w przyszłym roku Level-5 zapowie przynajmniej jedną nową pozycję z tego uniwersum.

Akihiro Hino nie ukrywa, że jego firma zamierza bardzo mocno zainwestować w nową serię. Przedstawiciel japońskiej korporacji „zamierza na pewno rozważyć” przygotowanie tytułu w edycji na Nintendo Wii U. Jednak to nie koniec pozytywnych informacji, ponieważ studio zamierza przenieść tytuł do jak najszerszego grona odbiorców i z tego powodu pozycja może zadebiutować na nowym sprzęcie Nintendo.

Są to naprawdę dobre informacje, ponieważ Youkai Watch osiągnęło wyjątkową popularność w Kraju Kwitnącej Wiśni i jest to jedno z najciekawszych nowych IP Level-5. Miejmy jednak nadzieję, że korporacja zdecydowanie szybciej zajmie się przygotowaniem lokalizacji i dzięki temu gracze z całego świata będą mogli poznawać przygody „nowych Pokemonów”. 

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2015/11/24/yo-kai-watch-developer-open-to-bringing-franchise-to-wii-u-nx

Tagi: Nintendo nintendo nx wii u yokai watch