Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2015 14:00
Zapowiedziano Shakedown Hawaii - nowa produkcja twórców Retro City Rampage
1058V

Zapowiedziano Shakedown Hawaii - nowa produkcja twórców Retro City Rampage

Miłośnicy ery 16-bitów i Grand Theft Auto powinni zainteresować się najnowszą produkcją ekipy Vblank Entertainment. Deweloperzy przygotowują nowy tytuł, w którym będziemy siać postrach na ulicach miasteczka. Szykujcie się na krwawą przygodę w barwach retro. 

Shakedown Hawaii to przygodowa gra akcji osadzona w otwartym świecie i przygotowana przez firmę Vblank Entertainment, autorów nagradzanego Retro City Rampage. Pozycja czerpie garściami z wielu klasycznych gier wideo i wyśmiewa znane schematy.

W produkcji wcielamy się w bohatera Retro City Rampage, który przez ostatnie 30 lat nie robił żadnych ambitnych rzeczy. Ta piękna i błoga emerytura zostaje przerwana przez problemy w mafijnym imperium. Gracz musi zapanować nad chaosem w mieście i doprowadzić swoją organizację na szczyt.

Tytuł pod względem rozgrywki przypomina pierwsze odsłony legendarnego Grand Theft Auto, ale autorzy postawili na stylistkę 16-bitów. Zainteresowani otrzymają do dyspozycji spory arsenał, który mogą wykorzystywać do wykonywania zadań z głównego wątku oraz misji pobocznych.

Studio nie ukrywa, że ponownie chce parodiować wielkie pozycje AAA – już pierwszy plakat odnosi się do okładki Game Informera, w którym otrzymaliśmy zapowiedź Max Payne 3. Gra zostanie szeroko zaprezentowana na PlayStation Experience, a wszyscy odwiedzający imprezę będą mogli zapoznać się z tą pozycją. 

Za podesłanie odnośnika do wiadomości, dziękuję użytkownikowi saptis.

Źródło: Informacja od użytkownika

Tagi: Retro City Rampage Shakedown Hawaii vblank entertainment zapowiedź