Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2015 21:31
Zobaczcie rozgrywkę z Republique - twórcy obiecują idealne przystosowanie historii dla PlayStation 4
876V

Zobaczcie rozgrywkę z Republique - twórcy obiecują idealne przystosowanie historii dla PlayStation 4

Pamiętacie jeszcze o Republique? Pierwszy fragment tej ciekawej opowieści zadebiutował na urządzeniach mobilnych w 2013 roku, ale wkrótce gra trafi na PlayStation 4. Twórcy opublikowali dzisiaj nowy materiał, który pozwala zerknąć na najnowszą wersję. 

Republique to historia zainspirowana między innymi książką George’a Orwella „Rok 1984”, którą deweloperzy postanowili podzielić na 5 części. Choć początek opowieści zadebiutował na rynku w 2013 roku, to nadal nie otrzymaliśmy pełnej przygody. Dopiero w przyszłym roku studio chce wrzucić na rynek ostatni fragment gry i jednocześnie pozycja wskoczy na PlayStation 4.

Autorzy aktualnie nie precyzują terminu wydania, ale twórcy obiecują, że projekt wskoczy na konsolę Sony już na początku 2016 roku.

Dzisiaj możemy zerknąć na pierwsze fragmenty rozgrywki w edycji na PS4 i tytuł wygląda bardzo przyjemnie. Nie można w tej sytuacji oczekiwać grafiki na poziomie największych hitów AAA, ale widać, że pozycja przeszła wielką poprawę względem pierwotnej wersji.

W tytule poznamy losy Hope, która została uwięziona w totalitarnym państwie i za pomocą skradzionego telefonu prosi gracza o pomoc. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: camuflaj logan République trailer zwiastun