Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2015 18:03
Avalanche Studios prezentuje pierwszą godzinę rozgrywki z Just Cause 3
659V

Avalanche Studios prezentuje pierwszą godzinę rozgrywki z Just Cause 3

Deweloperzy z Avalanche Studios nie chcą sprzedawać kota w worku i tuż przed premierą  Just Cause 3 opublikowali godzinny fragment rozgrywki! Film ukazuje samą esencję pozycji, więc niezdecydowani powinni zerknąć na prezentację. 

Avalanche Studios postanowiło zagrać z fanami w otwarte karty. Twórcy opublikowali w Sieci długi fragment rozgrywki przedstawiający sam początek historii Rico. Oczywiście jeśli obawiacie się o spoilery, to lepiej nie oglądajcie pierwszych 30 minut – wystarczy przewinąć, by nie zepsuć sobie pierwszych chwil z Rodriguezem…

Ja mogę tylko dodać od siebie, że w zasadzie nie znajdziecie tutaj wielkich niepożądanych treści. Chociaż autorzy publikują wstęp do historii, to jednak w głównej mierze oglądamy wybuchy i bardzo efektowną akcję – możemy mieć pewność, że tego w Just Cause 3 nie zabraknie.

Prezentacja na pewno powinna zainteresować graczy, którzy nie są pewni, czy warto zainwestować gotówkę w najnowszą opowieść znanego bohatera. Autorzy pokazują samą esencję tytułu, więc po zapoznaniu się z tym materiałem będziecie doskonale wiedzieć, czego możecie się spodziewać po produkcji.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Avalanche Studios gameplay just cause 3 Square Enix