Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2015 17:36
CD Projekt RED opublikował epicki zwiastun Wiedźmin 3: Dziki Gon
1676V

CD Projekt RED opublikował epicki zwiastun Wiedźmin 3: Dziki Gon

Twórcy z CD Projekt RED nie mogą narzekać. Ich najnowsza produkcja zebrała wiele wyśmienitych ocen i gra jest doceniana przez graczy z całego świata. Studio postanowiło uczcić „fenomenalny rok” i opublikowało przyjemny zwiastun podsumowujący ostatnią przygodę Geralta. 

Tona pozytywnych opinii, mnóstwo wysokich ocen i szacunek graczy z całego świata. CD Projekt RED w przeciągu ostatnich kilku miesięcy pokazał, że może tworzyć pozycje z najwyższej ligi. Wiedźmin 3: Dziki Gon osiągnął spektakularny sukces, a najlepszym podsumowaniem tego wydarzenia jest poniższy zwiastun.

Autorzy chwalą się ocenami, nagrodami i pewnie przygotowują na kolejne. Warto na pewno przypomnieć, że rodzima pozycja jest nominowana w 7 kategoriach na The Game Awards 2015! Produkcja Polaków może zgarnąć tytuł Game of the Year 2015 i według wielu znawców branży najnowsza opowieść Geralta ma największe szanse na zwycięstwo.

Ta wiadomość to bez wątpienia dobra okazja do poinformowania o najnowszej promocji na GOG.com – Dziki Gon można nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Jak sądzicie  Wiedźmin zgarnie GOTY? ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: