Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2015 16:00
Fallout 4 z pełnym wsparciem Virtuix Omni - bieganie po pustkowiach nabiera nowego znaczenia
1137V

Fallout 4 z pełnym wsparciem Virtuix Omni - bieganie po pustkowiach nabiera nowego znaczenia

Na początku roku wspominaliśmy o rozpoczęciu przedsprzedaży  Virtuix Omni. Twórcy nadal rozwijają swój projekt i właśnie zaprezentowali rozgrywkę w najnowszy tytuł Bethesdy. Do takiej rozgrywki potrzeba odpowiedniej kondycji, ale może znajdą się chętni na bieganie po pustkowiach?  

Gdy wspominałem o Virtuix Omni na początku roku sprzęt miał zadebiutować w kwietniu, ale najwidoczniej coś poszło nie tak. Twórcy nadal zbierają zamówienia przedpremierowe, ale cena urządzenia znacząco wzrosła – z 499$ na 699$. W tej sytuacji zainteresowani gracze muszą przygotować na bieżnię aż prawie 2800 zł!

Musicie przy tym pamiętać, że w pudełku nie otrzymacie specjalnego kontrolera oraz gogli VR – te elementy należy dokupić osobno. Według informacji na witrynie, VO wyląduje u pierwszych zainteresowanych na początku 2016 roku – prawdopodobnie deweloperzy postanowili opóźnić premierę, by dopracować produkt i jednocześnie zaczekać na sklepowe wydania okularów do wirtualnej rzeczywistości. 

Dzisiaj możemy zobaczyć, jak prezentuje się Fallout 4 z tym wynalazkiem – na pewno do takiej zabawy potrzeba naprawdę dobrej kondycji… Pewnie większość graczy nie będzie gotowa do ukończenia tytułu Bethesdy z Virtuix Omni. Tutaj trzeba się naprawdę nabiegać! 

Mimo wszystko w moim odczuciu jest to tylko i wyłącznie ciekawostka – na bieżnię + gogle VR + kontroler + dodatkowe gadżety (przykładowo drugie buty dla domownika) trzeba będzie przygotować pewnie około 6000 zł. 

Przypominamy, że już już nasz Fallout 4 poradnik. Opisujemy jak budować osady, crafting, jak zdobyć 100% zadowolenia, znaleźć gazety wszystkie figurki, najlepszy pancerz, surowce oraz wiele więcej.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda Fallout 4 gogle vr virtuix omni wirtualna rzeczywistość