Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2015 20:35
„Każdy wybór tworzy historię. Każda historia ma bohatera” - nowy zwiastun Stories: The Path of Destinies
549V

„Każdy wybór tworzy historię. Każda historia ma bohatera” - nowy zwiastun Stories: The Path of Destinies

W tym roku nie mogliśmy narzekać na brak ciekawych action RPG-ów, ale dobrze, że na horyzoncie pojawia się już kilka ciekawych produkcji, które zadebiutują na rynku w 2016 roku. Jedną z ciekawych opcji jest bez wątpienia tytuł Spearhead Games zmierzający na PlayStation 4 i komputery osobiste. 

W sierpniu na blogu PlayStation pojawiła się pierwsza informacja o tytule Spearhead Games. Deweloperzy postanowili przygotować bardzo rozbudowaną opowieść, w której każda nasza decyzja będzie miała realny wpływ na historię. Twórcy wspominają o „otwartej księdze”, którą będziemy zapełniać różnymi ciekawymi wyborami. W grze nawet narrator ma reagować na nasze wybory.

Dzisiaj otrzymaliśmy nowy materiał, który przedstawia krótkie fragmenty rozgrywki. Studio zamierza zaoferować nam zmagania w czasie rzeczywistym, a główny bohater będzie korzystał z najróżniejszych mieczy, które mają znacząco wpływać na jego siłę. Gracze skorzystają również z mocy specjalnych kamieni i tym samym wzmocnią swój oręż o między innymi ogniste ataki.

Zespół odpowiedzialny za Stories: The Path of Destinies obiecuje mnóstwo opcji rozbudowy broni, ponieważ pod względem stylu walki również mamy otrzymać sporą swobodę.

Gra w przyszłym roku zadebiutuje na PlayStation 4 i komputerach osobistych. 

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/11/23/take-a-closer-look-at-rpg-stories-the-path-of-destinies-in-new-trailer

Tagi: