Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2015 19:02
Bohater z czerwonej włóczki czaruje. Zobaczcie 9 minut z Unravel!
1431V

Bohater z czerwonej włóczki czaruje. Zobaczcie 9 minut z Unravel!

Elektronicy na E3 2015 zaskoczyli prezentując bardzo nietypową produkcję – Unravel zapowiada się na kawał wymagającej przygody z niezwykłym bohaterem. Jesteście zainteresowani? To oglądajcie świeżutki fragment rozgrywki.  

W Unravel gracze wcielą się w małego bohatera stworzonego z włóczki, który za pomocą swojego ciała musi przemieszczać się po przygotowanych lokacjach. Najważniejszym elementem produkcji jest wykorzystanie fizyki otoczenia.

Electronic Arts od targów w Los Angeles nie prezentowało nowych fragmentów pozycji, ale dzisiaj możemy zerknąć na bardzo przyjemny gameplay. Projekt charakteryzuje się wyśmienitym klimatem i jestem pewien, że wielu graczy właśnie dla oprawy oraz udźwiękowienia zdecyduje się na Unravel.

Dzisiaj możemy zobaczyć aż 9 minut świeżutkiej rozgrywki i tytuł ponownie nie zawodzi! Zapowiada się kawał przyjemnej opowieści dla wiernych fanów gatunku. Warto w tym miejscu przypomnieć, że gra została wyceniona przez twórców na 89 zł! Myślę, że to naprawdę świetna cena jak za tak intrygującą historię.

Co sądzicie o tej propozycji EA?   

Źródło: Twitter.com

Tagi: