Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2015 19:27
Sony podgrzewa atmosferę przed PlayStation Experience - spot zapowiada „ekscytujące wydarzenie”
1647V

Sony podgrzewa atmosferę przed PlayStation Experience - spot zapowiada „ekscytujące wydarzenie”

Na początku grudnia odbędzie się bardzo ważna impreza dla wszystkich miłośników japońskiej korporacji. Sony postanowiło za pomocą krótkiego zwiastuna podgrzać atmosferę przed PlayStation Experience.

W pierwszy weekend grudnia będziemy świadkami PlayStation Experience, czyli wielkiej imprezy przygotowywanej przez Sony od wielu miesięcy. Twórcy, wydawcy, wielu gości, gracze oraz mnóstwo gier – te słowa chyba najlepiej opisują wydarzenie Japończyków, w trakcie którego na pewno otrzymamy tonę informacji o nadciągających pozycjach.

Czego możemy się spodziewać? Na pewno Uncharted 4: A Thief's End – gra debiutuje w marcu, więc Sony musi teraz wystrzelić z kilku mocnych armat. Będzie to w zasadzie przedostatnia (nie zapominajmy o Video Game Awards) konferencja, na której Naughty Dog może sprzedać swój produkt… Z drugiej strony – czy Niegrzeczne Psiaki muszą się specjalnie starać? ;)

Natomiast dzisiaj możemy zerknąć na przyjemny spot, który w humorystyczny sposób podchodzi do tego „ekscytującego wydarzenia”.  Ja mogę obiecać, że nasza redakcja przygotuje z PlayStation Experience specjalną relacje i na PPE znajdziecie wszystkie informacje opublikowane przez Sony w przeciągu tego weekendu.

PE odbędzie się w dniach 5-6 grudnia. Dacie radę wymienić jeden, aktualnie niezapowiedziany tytuł, który chcielibyście zobaczyć na show?

Źródło: Twitter.com

Tagi: playstation 4 playstation experience PlayStation Experience 2015 playstation vr sony