Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2015 17:02
Capcom chwali się reakcjami graczy na Kitchen - Kuchnia straszy na PlayStation VR
853V

Capcom chwali się reakcjami graczy na Kitchen - Kuchnia straszy na PlayStation VR

Japońska korporacja opublikowała materiał, na którym gracze zapoznają się z ich demem technologicznym na PlayStation VR. Odpowiednie przyjęcie tej pozycji spowodowało, że włodarze Capcomu postanowili zainwestować pieniądze w nową platformę. 

Capcom niedawno ogłosił, że od przyszłego roku będzie silnie wspierał dwie nowe platformy – PlayStation VR oraz Nintendo NX. W przypadku maszynki Sony firma poczyniła już znaczące kroki, których efekt możemy zobaczyć poniżej.

Deweloperzy przygotowali demonstrację technologii nazwaną „Kitchen”. Jest to krótki horror, który podobno potrafi naprawdę przestraszyć. Pierwsze opinie o „Kuchni” są bardzo pozytywne, ponieważ twórcy z Japonii pokazują, że potrafią straszyć w niekonwencjonalny sposób.

Niestety, firma aktualnie nie publikuje czystej rozgrywki, dlatego nie możemy zerknąć na gameplay, ale jak widać tytuł potrafi przerazić…

Japońska korporacja w przeciągu ostatnich kilku dni wielokrotnie wspomina o goglach wirtualnej rzeczywistości, więc możemy mieć pewność, że twórcy zadbają o urządzenie Sony.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Capcom kitchen PlayStation 4 playstation vr Sony