Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2015 15:59
Zobaczcie świeżą rozgrywkę z Just Cause 3 - twórcy chwalą się silnikiem produkcji
780V

Zobaczcie świeżą rozgrywkę z Just Cause 3 - twórcy chwalą się silnikiem produkcji

Rico Rodriguez już na początku przyszłego miesiąca zaprezentuje szerokiej publiczności swoje wyjątkowe umiejętności. W Sieci pojawiają się nowe materiały z rozgrywki, a w dodatku deweloperzy postanowili opowiedzieć kilka słów na temat wykorzystanego silnika. 

Pracownicy Avalanche Studios polerują teraz swoje najmłodsze dziecko, ale możemy mieć pewność, że gra zaoferuje sporo przyjemnej rozgrywki dla fanów serii. W Just Cause 3 ponownie wcielimy się w charakterystycznego bohatera, który zajmie się obaleniem dyktatury.  

Pierwsi śmiałkowie dorwali się do pozycji, więc możemy zerknąć na ponad 2 godziny czystej rozgrywki. Aktualnie nawet odbywa się live-stream, więc możecie zobaczyć gameplay na żywo.

Deweloperzy ponadto opublikowali materiał, na którym opowiadają o dziele oraz wykorzystanym silniku – autorzy nie ukrywają, że najtrudniejszym elementem tytułu było przygotowanie nieskrępowanej rozgrywki. Avalanche Studios tworząc ten tytuł chciało zaoferować graczom jak najprzyjemniejszą i satysfakcjonującą zabawę, która nie byłaby w żaden sposób ograniczona.

Wygląda to bardzo… Standardowo. Twórcy nie odkrywają Ameryki, ale może dzięki temu najnowsza opowieść Rico odniesie sukces? 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Avalanche Studios gameplay just cause 3