Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2015 19:32
Street Fighter V otrzyma bardzo limitowaną edycję kolekcjonerską. Gra będzie wspierana przez 5 lat
1036V

Street Fighter V otrzyma bardzo limitowaną edycję kolekcjonerską. Gra będzie wspierana przez 5 lat

Fani Ulicznego Wojownika pewnie odliczają dni do premiery Street Fighter V. Deweloperzy właśnie potwierdzili plotki i zaprezentowali edycję kolekcjonerską produkcji. W zestawie gracze otrzymają wiele przyjemności, ale tylko nieliczni zgarną ten bogaty zestaw. 

Tylko 400 szczęśliwców otrzyma możliwość kupienia edycji kolekcjonerskiej Street Fighter V. Pierwsze plotki o pakiecie pojawiły się w Sieci kilka godzin temu, ale teraz studio postanowiło potwierdzić zestaw. W pudełku gracze otrzymają:

  • Grę
  • Art-book
  • Mad Catz Street Fighter V Chun-Li Arcade Fight Stick Tournament Edition 2
  • Figurkę
  • Kod na 3 miesięczną subskrypcje PlayStation Plus

Możemy mieć pewność, że to wielkie pudełko pełen przyjemności będzie bardzo drogie. Sam kontroler firmy Mad Catz jest wyceniony na 229,99 dolarów (ponad 910 zł!), a nie możemy zapomnieć o pozostałych elementach pakietu. Co ciekawe, w komunikacie firma nie wspomina o figurce, art-booku oraz grze, ale te elementy zostały zaprezentowane na oficjalnej grafice.

Street Fighter V zadebiutuje na rynku 16 lutego i deweloperzy nie ukrywają, że mają wielkie plany na rozwój tej pozycji. Yoshi Ono w rozmowie z Eurogamerem wspomniał o pięcioletnim cyklu pozycji, w trakcie którego gra zostanie rozszerzona o wielu nowych wojowników. 

Źródło: http://www.capcom-unity.com/combofiend/blog/2015/11/20/gamestop-street-fighter-v-collector-exclusive-bundle

Tagi: Capcom edycja kolekcjonerska Street Fighter V