Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2015 17:33
Fallout 4 niszczy rodziny. Powstała specjalna grupa wsparcia
2044V

Fallout 4 niszczy rodziny. Powstała specjalna grupa wsparcia

Wielki tytuł Bethesdy zadebiutował na rynku, więc gracze zabunkrowali się w swoich domach i zwiedzają, odkrywają, walczą, a nawet budują. Gra zbiera pozytywne oceny, ale nie wszyscy są z tego zadowoleni. 

Czujecie się zaniedbani przez swojego partnera lub partnerkę od 10 listopada? Ten problem dotknął sporą część populacji. Gracze zapominają o świecie wsiąkając w uniwersum Bethesdy. Na szczęście powstała specjalna grupa wsparcia, w której spotykają się porzuceni…

Jest to oczywiście humorystyczny materiał, który w ciekawy sposób ukazuje Fallout 4. Wcześniej na nietypową recenzję zdecydował się amerykański komik Conan O' Brien.  

Mimo wszystko sądzę, że film trafia w punkt. Czasami potrafię się zapomnieć przy niektórych grach i zapominam o innych obowiązkach. Od kilku miesięcy takie sytuacje rodzą konflikty z domownikami, ale staram się walczyć. Ostatnio zapomniałem się przy Batman: Arkham Knight. Macie podobnie? :) 

Przypominamy, że już już nasz Fallout 4 poradnik. Opisujemy jak budować osady, crafting, jak zdobyć 100% zadowolenia, znaleźć gazety wszystkie figurki, najlepszy pancerz, surowce oraz wiele więcej.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/fallout-4-parody-shows-how-the-game-ruins-lives/1100-6432439/

Tagi: Bethesda Fallout 4 humor