Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2015 14:00
Odpicowana Japonia wygląda sympatycznie - zobaczcie nowy materiał z Yakuza: Kiwami
620V

Odpicowana Japonia wygląda sympatycznie - zobaczcie nowy materiał z Yakuza: Kiwami

Na Tokyo Game Show SEGA zapowiedziała Yakuza Kiwami, czyli pełen remake pierwszej odsłony tej wyjątkowej serii. Twórcy dotychczas opublikowali tylko jeden zwiastun i kilka screenów, ale dzisiaj możemy zerknąć na całkiem długi i interesujący materiał ukazujący rozgrywkę. Oglądajcie! 

Z tą wielką serią jest jeden ogromny problem – SEGA nie śpieszy się z wrzucaniem kolejnych odsłon na Zachód, więc w wielu przypadkach gracze chcąc zapoznać się z tytułami, muszą importować gry z Japonii. Nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie, bo nie każdy mieszkaniec Europy radzi sobie z japońskim, ale mam kilku znajomych, którzy w taki sposób poznają kolejne opowieści.

Dzisiaj możemy zerknąć na długi materiał z Yakuza Kiwami, który przedstawia w zasadzie samą rozgrywkę. Twórcy na początku prezentują trochę wątków fabularnych, a później pozwalają zerknąć śmiałkom na mini-gry oraz… Całkiem ładną Japonkę. Do końca nie rozumiem, co ta dama w pościeli wyrabia na zwiastunie, ale chętnie zerknę na kolejny film z tej produkcji… ;)

Miejmy nadzieje, że tym razem nie będziemy musieli czekać na tytuł kilka lat. Gra już na początku przyszłego roku zadebiutuje w Kraju Kwitnącej Wiśni, ale jestem pewien, że wielu graczy z Europy oraz Ameryki bardzo chętnie zapozna się z tą opowieścią. 

Za podesłanie materiału, dziękuję użytkownikowi saptis.

Źródło: Informacja od użytkownika

Tagi: gameplay SEGA trailer yakuza: kiwami zwiastun