Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.11.2015 08:14
"Afro Samurai 2 to porażka" - gra kasowana z dystrybucji; będą zwroty pieniędzy
1219V

"Afro Samurai 2 to porażka" - gra kasowana z dystrybucji; będą zwroty pieniędzy

Kiedy pisaliśmy, że Afro Samurai 2 wygląda jak gra sprzed epoki na redakcję wylało się sporo krytycznych komentarzy, że "przecież liczy się gameplay". Cóż, okazuje się, że nie w przypadku tego crapa.

Afro Samurai 2 można śmiało nazywać bublem, bo w takim tonie wypowiadają się nawet jego twórcy. "Ta gra to porażka" - powiedział jeden z deweloperów w rozmowie z CGMagazine. W związku z tym wydawca podjął męską decyzję i postanowił usunąć tytuł z dystrybucji cyfrowej, jednocześnie zapewniając osobom, które kupiły ten tytuł zwrot poniesionych kosztów. Studio nie ma już również planów tworzenia sequeli tej pozycji.

"Nie moglibyśmy z czystym sumieniem zrobić dwóch kolejnych części gry. Więc rozpoczęliśmy trudny proces, którego Sony wcześniej nie musiało właściwie podejmować, zwracania wszystkich pieniędzy. Chcemy by wszyscy to przeczytali: przepraszamy za to" - powiedział Steve Escalante z Versus Evil w rozmowie z CGMagazine.

Gra pojawiła się na PS4, PC oraz XONE. Tytuł był krytykowany za okropną grafikę, kiepski framerate, beznadziejnych bossów, żenującą fabułę, słabą walkę i jeszcze kilka innych rzeczy. Mamy nadzieję, że nikt nie wlazł na taką grową minę. Jeśli przeżyliście z nią spotkanie to na szczęście można liczyć na zwrot kosztów zakupu.

Tagi: Afro Samurai afro samurai 2 anime humor