Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2015 19:57
Uncharted: Złota Otchłań może trafić na PlayStation 4?
1536V

Uncharted: Złota Otchłań może trafić na PlayStation 4?

W październiku na rynku zadebiutowała Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a, ale do tego pakietu deweloperzy nie dodali Uncharted: Złota Otchłań. Tytuł z PlayStation Vity został pominięty, ale wkrótce gra może wskoczyć na nową konsolę Sony. 

Przed premierą Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a pojawiła się wypowiedź przedstawiciela Naughty Dog, który wspomniał, że trylogia z kolekcji to idealne wprowadzenie do Uncharted 4: A Thief's End i deweloperzy chcieli  zachować całość zestawu. Właśnie z tego powodu nie dodano do tytułu Uncharted: Złota Otchłań, ale gra ma szansę trafić na PlayStation 4.

Kolejny raz w temacie produkcji z PlayStation Vity odpowiedział się Arne Meyer, który nie ukrywa, że jest szansa na odpicowaną edycję tytułu.

Twórca podkreślił, że takie decyzje nie zależą tylko od Naughty Dog – o to trzeba zapytać Shuhei Yoshidę, który może zezwolić na przygotowanie produkcji. Arne jednak podkreśla, że nic nie stoi na przeszkodzie:

„To naprawdę niewykluczone. Chcę przez to powiedzieć, że wszystko jest możliwe. Wiem, że w ostatnim czasie nie było o tym mowy, ale nie ma powodu, dlaczego ten tytuł miałby nie powstać.”

Zagralibyście w Uncharted: Złota Otchłań na PlayStation 4? Mam wrażenie, że gra wkrótce zostanie zapowiedziana…

Źródło: http://gamingbolt.com/uncharted-golden-abyss-may-be-remade-for-the-ps4-after-all

Tagi: Naughty Dog PlayStation 4 Sony Uncharted: Złota Otchłań