Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2015 18:09
Postapokaliptyczne MMO zadebiutuje na PS4, XOne i PC. Poznajcie Pangaea: New World
1560V

Postapokaliptyczne MMO zadebiutuje na PS4, XOne i PC. Poznajcie Pangaea: New World

Na aktualnej generacji nie brakuje ambitnych sieciowych tytułów, a fani postapkalipsy powinni zainteresować się projektem studia LVR. Deweloperzy przygotowują ciekawą propozycję dla fanów MMO. 

Deweloperzy ze studia LVR poinformowali, że ich najnowsza produkcja zadebiutuje w przyszłym roku na trzech platformach. Twórcy początkowo planowali wydanie gry wyłącznie na komputery osobiste, ale postanowili rozszerzyć grupę odbiorców o posiadaczy PlayStation 4 i Xboksów One.

W Pangaea: New World poznamy świat po wybuchu bomby nuklearnej. Nieliczni, którzy przeżyli te straszne wydarzenia kierują się do tytułowej Pangaei. Ta tajemnicza lokacja z niewytłumaczalnych powodów nie została zniszczona i w tym miejscu tworzy się nowa cywilizacja.

Gracze podczas rozgrywki będą odbudowywać „Nowy Świat”, brać udział w rozbudowanych zadaniach, czy też walczyć z innymi zawodnikami. Autorzy obiecują sporo atrakcji – w tym dynamiczne zdarzenia, które umilą bieganie po wielkich terenach.

Na dzień dzisiejszy nie otrzymaliśmy wielu informacji, a gra aktualnie znajduje się w bardzo wczesnej fazie projektowania. Warto jednak zwrócić uwagę, że wspomniana Pangaea to teren odpowiadający 90 km kwadratowym.

LVR chce zaoferować graczom survival pełną gębą i członkowie zespołu nie ukrywają, że przygotowując ten tytuł wzorują się na uniwersum Fallout, czy też S.T.A.L.K.E.R.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/pangaea_new_world/news/pangaea_new_world_is_an_mmo_action_game_coming_to_ps4_xbox_one_and_pc.html

Tagi: lvr mmo Pangaea: New World zapowiedź