Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2015 15:58
Just Cause 3 niczym film akcji? Japońscy specjaliści stworzyli efektowny zwiastun!
536V

Just Cause 3 niczym film akcji? Japońscy specjaliści stworzyli efektowny zwiastun!

Premiera Just Cause 3 odbędzie się na początku grudnia, więc deweloperzy opublikowali dzisiaj kolejny materiał promujący tytuł. Film różni się od standardowych zwiastunów, ponieważ został przygotowany ze zdecydowanie większym rozmachem.

Avalanche Studios w ciekawy sposób promuje Just Cause 3. Firma zatrudniła do współpracy japońskich specjalistów zajmujących się CGI – Visual Works to tak naprawdę Square Visual Works, czyli ekipa zajmująca się zwiastunami między innymi dla serii Final Fantasy. W ostatnim czasie specjaliście pracują również z innymi zespołami Square Enix – między innymi Crystal Dynamics oraz Eidos Montreal. 

Produkcja Japończyków została przygotowana z naprawdę wielkim rozmachem i przypomina moim zdaniem film akcji. Kilka dobrych scen, wybuchy, wykorzystanie zabawek Rico… Czy potrzeba więcej? Myślę, że nie. Studio stworzyło naprawdę przyjemny spot, który mógłby pojawić się między innymi w telewizji.  

Just Cause 3 trafi na półki sklepowe już na początku przyszłego miesiąca i bez wątpienia jest to gra dla fanów uniwersum. Twórcy w przypadku tej pozycji specjalnie nie kombinują, a oferują śmiałkom „więcej, mocniej, lepiej” względem poprzednich odsłon.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: