Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2015 15:00
Szykujcie się na dinozaury. Ark: Survival Evolved wkrótce trafi na Xbox One
692V

Szykujcie się na dinozaury. Ark: Survival Evolved wkrótce trafi na Xbox One

Posiadacze Xboksów One mogą ostrzyć patyki i szykować maczugi. Wiele na to wskazuje, że już wkrótce zainteresowani sprawdzą ARK: Survival Evolved! Gra zbiera mnóstwo pozytywnych opinii w programie Early Access na Steam.

Studio Wildcard zapowiedziało ARK: Survival Evolved w maju i gra bardzo szybko trafiła do programu Early Access na Steam. Tytuł od początku zbiera bardzo pozytywne opinie i chociaż produkcja nadal znajduje się we wczesnej fazie rozwoju, to chętnych na bieganie za dinozaurami nie brakuje. Twórcy kilkukrotnie chwalili się fenomenalnymi wynikami – w październiku deweloperzy potwierdzili, że projekt kupiło już 2 miliony graczy.  

Autorzy wciąż rozwijają pomysł, przygotowują nowe elementy, wprowadzają do gry nowe lokacje oraz bestie i pokazują, że czasami Wczesny Dostęp to naprawdę dobry sposób na zabawę.

Od wielu miesięcy nie otrzymywaliśmy jakichkolwiek informacji o edycji na konsole, ale możemy mieć pewność, że przedstawiciele Wildcard panują nad sytuacją. W oficjalnym komunikacie pojawiła się wzmianka, że możemy spodziewać się „rychłego wydania” ARK: Survival Evolved na Xboksa One! W przypadku urządzenia Microsoftu również aktualnie otrzymamy Wczesny Dostęp, ale jest to na pewno świetna okazja do pobiegania za wielkimi bestiami.

Skusicie się na ARK: Survival Evolved?

Źródło: http://www.vg247.com/2015/11/19/ark-survival-evolved-release-on-xbox-one-imminent/

Tagi: ARK: Survival Evolved early access microsoft Studio Wildcard xbox one