Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2015 20:52
W grudniu zostanie zaprezentowany Pokemon Z?
618V

W grudniu zostanie zaprezentowany Pokemon Z?

Od wielu miesięcy pojawiają się plotki dotyczące nowej odsłony Pokemonów. Wielu graczy wierzyło, że tytuł zostanie zaprezentowany na ostatnim Nintendo Direct, ale Japończycy nie wspomnieli o produkcji. Jednak w Sieci pojawiły się informacje o grudniowej prezentacji gry. 

Pokemon X/Y zadebiutowało na rynku pod koniec 2013 roku i od tego czasu wielu graczy wyczekuje na wielką kontynuację tej serii. Nie możemy oczywiście zapomnieć o Pokemon Omega Ruby / Alpha Sapphire, ale fani chcą czegoś nowego. 

W Sieci pojawiły się informacje dotyczące prezentacji tytułu – według plotek gra ma zostać zaprezentowany w następnym numerze Coro Coro, który trafi do sklepów 15 grudnia. Ten japoński magazyn jest znany z publikowania gorących szczegółów z uniwersum Pokemonów.

Produkcja ma zaprezentować nową historię, a podczas rozgrywki spotkamy podobno aż trzy legendarne Pokemony – Zygarde oraz Xerneas i Yveltal, czyli stworki, na które mogliśmy wpaść w Pokemon X/Y.

Wygląda na to, że projekt faktycznie zostanie wkrótce zaprezentowany – Nintendo wraz z Game Freak podobno przygotowuje się do specjalnej audycji, która ma się odbyć w drugiej połowie grudnia.

Premiera na Nintendo 3DS-a ma się odbyć w 2016 roku, a powyżej możecie zerknąć na pracę jednego z fanów Pokemonów. Ładna okładka? ;)

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/could-pokemon-z-be-announced-in-december/

Tagi: Game Freak Nintendo plotka pokemon z