Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2015 17:07
Tylko nie to! Deus Ex: Rozłam Ludzkości zalicza spore opóźnienie
1149V

Tylko nie to! Deus Ex: Rozłam Ludzkości zalicza spore opóźnienie

Kolejna gra nie zadebiutuje w lutym! Eidos Montreal poinformowało o zmianie daty premiery Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Jest to trzecia wielka produkcja, która miała zadebiutować na początku przyszłego roku, ale deweloperzy zdecydowali się zmienić plany. 

Tytuł miał zadebiutować 23 lutego, ale deweloperzy właśnie poinformowali o przełożeniu daty premiery. W tej sytuacji Deus Ex: Rozłam Ludzkości wskoczy na półki sklepowe dopiero 23 sierpnia! Jest to naprawdę spore opóźnienie. 

Studio poinformowało, że Deus Ex: Bunt Ludzkości osiągnął ogromny sukces, który zdecydowanie wyśrubował oczekiwania fanów. Autorzy nie chcą wydać niepełnej pozycji, więc postanowili opóźnić premierę i następnie dopracować każdy element gry.  

Warto na pewno przypomnieć, że Mirror’s Edge Catalyst oraz Battleborn również miały zadebiutować w lutym, ale zespoły odpowiedzialne za pozycje zdecydowały się przełożyć premiery. 

Jednak nie możemy zapomnieć, że w tym miesiącu na na rynek trafią między innymi FirewatchStreet Fighter VFar Cry Primal oraz XCOM 2.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Deus Ex: Rozłam ludzkości Eidos Montreal opóźnienie Square Enix