Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2015 15:29
Zobaczcie Just Cause 3 w 4K i na maksymalnych ustawieniach - gra wygląda wyśmienicie!
1190V

Zobaczcie Just Cause 3 w 4K i na maksymalnych ustawieniach - gra wygląda wyśmienicie!

Avalanche Studios już na początku przyszłego miesiąca pozwoli nam poznać kolejną powieść Rico Rodrigueza. Twórcy dopracowują pozycję, która jak zawsze pozwoli śmiałkom dobrze się bawić siejąc przy tym chaos. Deweloperzy opublikowali nowy materiał, który ukazuje tytuł w rozdzielczości 4K i na maksymalnych ustawieniach.

Studio odpowiedzialne za Just Cause 3 opublikowało dzisiaj nowy materiał z przygody Rico. Jednak nie jest to standardowy gameplay przedstawiający misję fabularną, a raczej mały przedsmak nadciągających przyjemności. Nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na taką rozgrywkę, ale jeśli decydujecie się na tytuł w wersji na PC-ty, a Wasza blacha to mocarny sprzęt potrafiący uciągnąć najnowsze tytuły na „ultra”, to zerknijcie na poniższy film.

Gra wygląda naprawdę świetnie. Możemy mieć pewność, że Avalanche Studios zajęło się dopracowaniem wszystkich wybuchów i niszczenie budynków będzie prawdziwą frajdą dla ciała oraz oka! ;)

Pozycja zadebiutuje na rynku już na początku grudnia i nową przygodą Rodrigueza powinni na pewno zainteresować się fani uniwersum. Studio nie kombinuje, nie zamierza przebudować rozgrywki, a chce oferuje „starego-dobrego Rico”. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Avalanche Studios gameplay just cause 3 Square Enix