Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2015 13:27
Japończycy nie mogą narzekać. Dostaną wypasioną edycję Uncharted 4: A Thief's End
1020V

Japończycy nie mogą narzekać. Dostaną wypasioną edycję Uncharted 4: A Thief's End

Mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni nie kochają Nathana Drake’a tak jak gracze na Zachodzie, więc Sony Computer Entertainment zamierza odpowiednio zachęcić Japończyków do zainteresowania się Uncharted 4: A Thief's End na premierze. Klienci otrzymają wypasioną wersję produkcji Naughty Dog. 

Sony Computer Entertainment poinformowało, że chce w odpowiedni sposób zachęcić graczy z Japonii do Unchated 4. Firma postanowiła zaoferować wszystkim graczom edycję „Deluxe”, którą zainteresowani w dniu premiery tytułu kupią w standardowej cenie.

W specjalnym pudełku gracze otrzymają najnowszą przygodę Nathana Drake’a oraz „Triple Pack”, czyli 3 nadciągające rozszerzenia – fabularne DLC oraz dwa pakiety dodatkowej treści do trybu sieciowego. Aktualnie oczywiście nie poznaliśmy szczegółów dodatków.

Pakiet pewnie trafi również na Zachód, ale wątpię, by firma zaoferowała Europejczykom taki zestaw w cenie samej gry… W sumie ja nie obraziłbym się na taką promocję, a Wy? ;)

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/18/uncharted-4-a-thiefs-end-gets-triple-pack-for-free-in-japan-as-first-print-bonus/

Tagi: Naughty Dog PlayStation 4 Sony Sony Computer Entertainment uncharted 4: a thief's end