Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2015 20:36
Wielka paka idealnym prezentem na święta? Sprawdźcie PlayStation 4 1TB Players Mega Pack
1601V

Wielka paka idealnym prezentem na święta? Sprawdźcie PlayStation 4 1TB Players Mega Pack

Zbliżają się święta, więc małymi krokami rozpoczyna się okres gorących promocji oraz ciekawych zestawów. Sony przedstawiło wielkie pudło, w którym znajdziemy sporo odgrzewanego mięcha. 

Jak informują pracownicy brytyjskiego GameStopu, Sony wkrótce zaprezentuje PlayStation 4 1TB Players Mega Pack, czyli wielkie pudło obładowane ciekawym mięchem.

W zestawie znajdzie się:

Sprzęt został wyceniony na 399,99 euro, czyli około 1679,99 zł. Cena jest dość wysoka ze względu na aktualny kurs euro. Sprzęt ma trafić do sprzedaży 30 listopada.

Jest to w moim odczuciu ciekawa opcja dla graczy, którzy na poprzedniej generacji czerpali przyjemność z biblioteki Xboksa 360 oraz Nintendo Wii i ominęły ich najlepsze hity Sony. W zestawie znajdziemy w zasadzie 5 produkcji, którymi naprawdę warto się zainteresować. Są to bez wątpienia wyjątkowe pozycje, które umilą zainteresowanym wiele wieczorów.

Co sądzicie o tym pakiecie?  

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/uncharted_the_nathan_drake_collection/news/ps4_1tb_players_mega_pack_includes_uncharted_god_of_war_3_and_the_last_of_us_remastered_for_289.html

Tagi: bundle pack playstation 4 sony