Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2015 19:27
Sprawdźcie dokładne porównanie grafiki w Star Wars: Battlefront
1907V

Sprawdźcie dokładne porównanie grafiki w Star Wars: Battlefront

Najnowszy projekt DICE debiutuje już w piątek, więc w Sieci pojawia się coraz to więcej ciekawych materiałów. Dzisiaj zainteresowani mogą zobaczyć profesjonalne porównanie grafiki, na którym wypatrzycie najładniejszą wersję Star Wars: Battlefront (2015).  

Wielkie dzieło DICE debiutuje i możemy mieć pewność, że gra na wszystkich platformach działa bardzo dobrze. Publikowaliśmy już wcześniej na PPE materiały ukazujące płynność animacji w przypadku Xboksa One oraz PlayStation 4 i w obu przypadkach Star Wars: Battlefront (2015) śmiga wprost wyśmienicie.

Twórcy zajęli się płynnością, więc jak w tej sytuacji wypada oprawa graficzna? Wszystkie szczegóły poznacie dzięki poniższemu filmowi. Kilka tygodni temu studio odpowiedzialne za tytuł potwierdziło, że w najważniejszym elementem pozycji była płynność, więc w kwestii prezentacji gry deweloperzy musieli pójść na pewne kompromisy.

Jeśli jesteście zainteresowani tytułem, to wspomnę tylko, że dzisiaj opublikowaliśmy na łamach PPE krótki playtest z 10 godzin rozgrywki, a ponadto możecie zapoznać się z zapowiedzią pozycji. Pełna recenzja zostanie opublikowana na witrynie wkrótce.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: DICE Electronic Arts porównanie grafiki star wars: battlefront (2015)