Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2015 19:51
Tekken w prawdziwym życiu? Zobaczcie efektowne odwzorowanie ciosów
1006V

Tekken w prawdziwym życiu? Zobaczcie efektowne odwzorowanie ciosów

Wszyscy czekają na oficjalną premierę Tekken 7 i niektórzy chcą się na to wielkie wydarzenie odpowiednio przygotować. W Sieci pojawił się materiał, na którym Eric Jacobus prezentuje sekwencje ciosów, które na pewno rozpoznają sympatycy produkcji Bandai Namco!

Eric Jacobus to aktor i kaskader, który nazywa siebie „amerykańskim Jackie Chanem”. Artysta specjalizuje się w dynamicznej akcji i chętnie występuje w produkcjach, w których może wykazać się umiejętnościami wojownika. Eric wystąpił między innymi w Mortal Kombat: Legacy, czy też Tomb Raider: Tears of the Dragon.

Jednak tym razem Jacobus postanowił bliżej zapoznać się z produkcją Bandai Namco – aktor zaprezentował efektowne kombinacje ciosów dwóch zawodników z Tekkena: Lei Wulonga oraz Hwoaranga. Jego projekt prezentuje się w moim odczuciu naprawdę ciekawie i miło jest zobaczyć, że te wszystkie akrobacje można zastosować (pewnie z różnym efektem...) w prawdziwym życiu.

Teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejne gorące informacje z Tekken 7. Mam nadzieję, że Bandai Namco na początku przyszłego roku przerwie milczenie i w końcu poinformuje nas o dacie premiery...

Tagi: Bandai Namco ciekawostki tekken tekken 7