Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2015 15:01
Fani RPG-ów otwierać szampany! Na PS4 zmierzają dwie odsłony Valkyria Chronicles
717V

Fani RPG-ów otwierać szampany! Na PS4 zmierzają dwie odsłony Valkyria Chronicles

W ubiegłym tygodniu wspominałem na PPE o nadciągających RPG-ach z Kraju Kwitnącej Wiśni. Lista produkcji, które zadebiutują w 2016 roku jest ogromna, a od dzisiaj do tego zestawienia możemy dodać kolejne dwa tytuły. Jeśli jesteście fanami Valkyria Chronicles, to już lepiej szykujcie gotówkę. 

Na początku zacznijmy od odgrzewanego mięcha. SEGA potwierdziła ostatnie plotki i oficjalnie zapowiedziała Valkyria Chronicles Remaster! Gra zadebiutuje na japońskim rynku 10 lutego, a deweloperzy obiecują odpicowaną grafikę, dodatkowe materiały oraz pełne wsparcie dla pucharków.

W pudełku z grą pojawi się również wersja demonstracyjna Valkyria: Azure Revolution! Jest to zupełnie nowa produkcja z uniwersum, która trafi do Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec przyszłego roku. Twórcy obiecują, że wezmą pod uwagę opinie graczy, którzy zapoznają się z demem.

Nowy tytuł jest opracowywany przez Media Vision i przedstawiciele studia chcą zaoferować graczom system walki nazwany „LeGION". Starcia odbędą się w czasie rzeczywistym, ale dodatkiem do zabawy są liczne elementy symulacyjne. Pod względem historii będziemy świadkami ciekawych wydarzeń – Imperium Rus odkryło specjalny minerał, dzięki któremu zdołano osiągnąć bardzo szybki wzrost w gałęzi przemysłu oraz terytorium. Ten rozwój zagraża małemu krajowi – Jutland – którego mieszkańcy muszą walczyć o „niezależność i wolność”.  

Miejmy nadzieję, że SEGA nie pozwoli nam długo czekać i tytuły bardzo szybko trafią na Stary Kontynent. Ja chętnie sprawdzę obie produkcje, a Wy? ;)

Źródło: http://www.allgamesbeta.com/2015/11/valkyria-of-blue-revolution-and.html

Tagi: Media Vision SEGA valkyria chronicles remaster Valkyria: Azure Revolution zapowiedź