Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 17.11.2015 12:40
Fallout 4 ma złe oceny użytkowników? 14.5 % graczy nie wyszło nawet z krypty
2590V

Fallout 4 ma złe oceny użytkowników? 14.5 % graczy nie wyszło nawet z krypty

Znacie już opinię Roger na temat najnowszej odsłony postapokaliptycznej serii. Wiecie także, jak wygląda średnia na Metacritic. Tylko jak przekłada się ona na faktyczny stan gry, jeżeli weźmie pod uwagę pewien drobiazg.

Okazuje się, że niemal 15% pecetowych graczy nie wydostało się nawet z Krypty 111. Po ukończeniu tego fragmentu gry otrzymujemy osiągnięcie o nazwie "War Never Changes". Bez problemu możemy rzucić okiem na globalne statystyki i sprawdzić jaki procent graczy otrzymał wspomniany "achievement". Dokładnie 85.5%. 

Z jakiego powodu nie opuścili oni pierwszej lokacji w grze? Tego nie wiemy. Oznacza to jednak tyle, że pograli w nią zaledwie godzinkę. Jeżeli oceny na wspomnianych agregatach pochodzą od tego typu użytkowników, to raczej nie powinniśmy się nimi zbytnio przejmować.

A czy wam się zniszczony Boston spodobał, czy jednak wolicie wrócić do New Vegas?

Przypominamy, że jest już nasza recenzja Fallout 4, a także Fallout 4 poradnik. Opisujemy jak budować osady, crafting, jak zdobyć 100% zadowolenia, znaleźć gazety wszystkie figurki, najlepszy pancerz, surowce oraz wiele więcej.

Źródło: http://www.vg247.com/2015/11/17/14-5-of-fallout-4-players-on-pc-havent-left-the-vault-yet/

Tagi: Bethesda Bethesda Softworks fallout Fallout 4 steam