Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 17.11.2015 12:00
Strach się bać! Pierwszy epizod Resident Evil: Revelations 2 ZA DARMO dla posiadaczy Xboksa One
1107V

Strach się bać! Pierwszy epizod Resident Evil: Revelations 2 ZA DARMO dla posiadaczy Xboksa One

Miłośnicy zombiaczej serii mogą właśnie za zupełną darmoszkę wyszarpać sobie kawał mięcha. Jeżeli macie w domu Xboksa, to wystarczy, że udacie się do cyfrowego sklepu, gdzie za darmo pobierzecie pierwszy epizod serii.

A warto sprawdzić tę grę zanim wydamy pieniądze. Mi osobiście kompletnie nie przypadła do gustu, ale Michał, który recenzował ją na naszych łamach twierdzi, że jest bardzo dobra, choć niskobudżetowa. Capcom wyraźnie uczy się od Telltale, którzy również od jakiegoś czasu udostępniają po premierze pierwsze odcinki swoich serii za darmo. A skoro to nic nie kosztuje, to aż głupio nie spróbować. Nie myślcie o tym w kategoriach dema. Jest to kompletny epizod zawierający również dodatkowy tryb Raid w pakiecie.

Resident Evil: Revelations 2 weźmiemy udział w dwóch przenikających się historiach. W pierwszej wcielimy się w Claire Redfield, która wraz z Moirą Burton zostaje porwana przez tajemniczą organizację zostaje zamknięta w pewnym ośrodku na bezludnej wyspie. Drugi scenariusz opowiada o misji ratunkowej Barry'ego, ojca Moiry, przybywającego w odpowiedzi na wysłany przez kobiety sygnał SOS.

Twórcy wyraźnie starali się oddać klimat klasycznych odsłon serii mieszając go co nieco z bardziej współczesnymi rozwiązaniami oraz trybem kooperacji. Ściągnijcie pierwszy odcinek i sprawdźcie, czy taki eksperyment powiódł się deweloperom.

 

 

Źródło: http://www.thegamescabin.com/resident-evil-revelations-2-episode-1-free-on-xbox-one-raid-mode-included/

Tagi: