Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2015 19:51
Grać można w każdych warunkach. Zwiastun Nvidia Shield pokazuje siłę platformy
730V

Grać można w każdych warunkach. Zwiastun Nvidia Shield pokazuje siłę platformy

Nvidia coraz to silniej promuje swój produkt z serii Shield. Firma opublikowała reklamę, która w ciekawy sposób pokazuje możliwości sprzętu. Nie jestem pewien, czy ktokolwiek spróbuje takiej ekstremalnej zabawy na własną rękę, ale przynajmniej warto najnowszy spot.  

Nvidia zaprezentowała bardzo ciekawą reklamę swojego produktu. Jeden ze śmiałków został wyrzucony z samolotu na specjalnej instalacji, która przypomina salon. Wygodna kanapa, duży telewizor, kilka gratów oraz oczywiście Shield… Wszystko spada w efektowny sposób, ale gracz się tym specjalnie nie przejmuje, włącza ulubiony tytuł i oddaj się rozgrywce.

Jest to na pewno interesująca forma promocji, ale czy spot trafi do graczy? Trudno powiedzieć, jednak spot na pewno zasługuje na uwagę ze względu na rozmach! ;)

Firma promuje teraz GeForce Now, czyli usługę, dzięki której za 9,99 euro miesięcznie otrzymujemy dostęp do sporej biblioteki gier. Pomysł korporacji działa na podobnych zasadach, co EA Access, czyli płacąc abonament możemy dowolnie grać w tytuły ze sporego zestawienia.

Co sądzicie o takich usługach jak EA Access, GeForce Now oraz PlayStation Now?

Źródło: http://www.vg247.com/2015/11/16/nvidia-shields-latest-trailer-shows-man-playing-video-games-from-10000-feet-in-the-air/

Tagi: nvidia shield trailer zwiastun