Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2015 18:47
Zobaczcie zwiastun wielkiego zakończenia Game of Thrones: A Telltale Games Series
594V

Zobaczcie zwiastun wielkiego zakończenia Game of Thrones: A Telltale Games Series

Wierni miłośnicy Gry o Tron już w tym tygodniu poznają zakończenie opowieści od Telltale Games. Twórcy opublikowali w Sieci zwiastun ostatnich wydarzeń, który w ciekawy sposób pokazuje siłę podejmowanych decyzji. 

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że w poniższym zwiastunie zobaczycie sporo spoilerów z Game of Thrones: A Telltale Games Series. Twórcy pokazują kilka istotnych wydarzeń dla całej historii i jednocześnie prezentują decyzje, które podejmowali gracze. Jest to ciekawy pokazanie najważniejszego elementu dzieł Telltame Games. Studio od wielu miesięcy przygotowuje opowieści, które są wprost obładowane trudnymi wyborami, a poniższy materiał ukazuje kilka zapadających w pamięci scen.

Wielki finał odbędzie się już jutro. Deweloperzy wielokrotnie zapowiadali, że zamierzają zakończyć tę opowieść w wielkim stylu. Możemy mieć pewność, że akurat w tym elemencie studio nie zawiedzie – we wszystkich projektach Telltale Games ostatnie odcinki są wyśmienite. 

Trudno już teraz wypowiadać się o całym sezonie, ale Game of Thrones: A Telltale Games Series to dla wielu graczy kolejny ciekawy "serial" przygotowany przez TT. Może i nie jest to poziom Żywych Trupów, ale wierni fani uniwersum Gry o Tron podobno nie narzekają. A jakie są Wasze opinie na temat tej przygody?

Tagi: game of thrones: a telltale game series Telltale Games trailer zwiastun