Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2015 16:17
Wielkimi atutami PlayStation VR są brak skomplikowanych ustawień i prostota w podłączeniu
920V

Wielkimi atutami PlayStation VR są brak skomplikowanych ustawień i prostota w podłączeniu

Należycie do grona miłośników nowoczesnych technologii i chwalicie sobie prostotę w rozgrywce? To na pewno powinniście się zainteresować wirtualnymi goglami od Sony. Japończycy uważają, że PlayStation VR przewyższa urządzenia konkurencji z kilku prostych powodów.

Początek przyszłego roku zapowiada się wprost genialnie dla wszystkich fanów technicznych nowinek. Wiele firm wrzuci na rynek gogle wirtualnej rzeczywistości i możemy mieć pewność, że każda firma będzie promować swój produkt w ciekawy sposób.

Jak Sony zamierza walczyć o klientów? Prawdopodobnie „prostotą podłączenia i rozgrywki”. Właśnie w taki sposób wypowiadał się o sprzęcie wiceprezes azjatyckiego oddziału Sony Computer Entertainment, który powiedział kilka słów o największych zaletach PlayStation VR:

„Klienci mogą łatwo podłączyć PlayStation VR do PlayStation 4 i natychmiast można rozpocząć rozgrywkę, a przypuszczam, że nasi konkurenci mogą mieć pewne skomplikowane ustawienia. Również nasi klienci nie potrzebują bardzo wydajnego procesora. W przypadku PS VR wystarczy podłączyć urządzenie do PlayStation 4 i to wszystko. Ten element jest naszym największym atutem.”

Prostota w rozgrywce zawsze jest dobra, ale czy ustawienie kilku opcji to tak wielki problem? Wszystko pewnie zależy od samych klientów, jednak w moim odczuciu najważniejsze są gry. Będą ciekawe tytuły? To będzie zainteresowanie. W innym przypadku gogle trafia na półkę tuż obok PlayStation Vity.  

Źródło: http://vrfocus.com/archives/25076/playstation-vr-complicated-settings/

Tagi: PlayStation 4 playstation vr Sony