Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2015 14:12
Microsoft: „Xbox One jest najatrakcyjniejszą konsolą na święta”
1206V

Microsoft: „Xbox One jest najatrakcyjniejszą konsolą na święta”

Amerykańska korporacja nie zawiodła swoich fanów i zaoferowała sporo wyjątkowych tytułów na końcówkę roku. Z tego powodu pracownicy Microsoftu są pewni, że to właśnie ich urządzenie jest aktualnie najsensowniejszym wyborem. 

Microsoft zadbał w należyty sposób o swoich klientów i zaoferował zainteresowanym między innymi Forza Motorsport 6, Halo 5: Guardians, Gears of War: Ultimate Edition oraz Rise of the Tomb Raider. Ten ciekawy pakiet to bardzo atrakcyjne produkcje, które powinny skłonić wielu graczy do wydania gotówki na Xboksa One.

Szef marketingu brytyjskiego oddziału Xboksa – Harvey Eagle – jest pewien, że Xbox One jest najatrakcyjniejszą konsolą na zbliżające się święta:

„Byliśmy bardzo skoncentrowani na przygotowaniu odpowiedniego planu na zbliżający się okres. Dzięki nowym funkcjom, świetnym nowym produkcjom, które już zadebiutowały, niesamowitym grom, które dopiero trafią na rynek, a także naszym ofertom z partnerami, sprawiliśmy, że Xbox One jest najatrakcyjniejszą konsolą.”

Eagle nie ukrywa, że firma jest pewna szerokiego zainteresowania ich produktami w najbliższym miesiącu:

„To sprawia, że jesteśmy pewni zainteresowania Xboksem One w najbliższych tygodniach.”

Pracownicy Microsoftu zapewnili swojej konsoli świetne tytuły i mogą teraz z dumą spoglądać na słupki sprzedaży. Możemy mieć pewność, że do końca roku liczba posiadaczy XOne zdecydowanie wzrośnie.

Co powiecie na słowa marketingowca? Zgodzicie się ze stwierdzeniem, że Xbox One jest najatrakcyjniejszą konsolą na święta? 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/xbox-one-is-most-attractive-console-this-holiday-u/1100-6432295/

Tagi: 2015 microsoft xbox one