Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2015 20:43
Rocket League wkrótce trafi na Xbox One? Przed końcem roku wielkie ogłoszenie
565V

Rocket League wkrótce trafi na Xbox One? Przed końcem roku wielkie ogłoszenie

Rocket League to w moim odczuciu jedna z największych niespodzianek 2015 roku. Ten niezwykle grywalny i wyjątkowo satysfakcjonujący tytuł zadebiutował na dwóch platformach w lipcu i od tego czasu posiadacze Xboksów One wyczekują na pozytywną wiadomość dotyczącą portu. Wiele na to wskazuje, że dzień nadciągnie szybciej niż się spodziewamy, ponieważ twórcy wspomnieli o wielkim ogłoszeniu. 

W sierpniu deweloperzy wspomnieli, że tytuł na pewno zadebiutuje na innych platformach, ale od tego czasu nie otrzymaliśmy żadnych konkretów. Te nadejdą już wkrótce, ponieważ do końca roku mamy otrzymać „wielkie ogłoszenie”.

Dyrektor generalny studia – Dave Hagewood – został zapytany wprost, kiedy gra trafi na Xboksa One? Deweloper bezpośrednio nie odpowiedział na pytanie, ale rozbudził nadzieje wielu fanów sportowych przyjemności:

„[Śmiech] Nie mogę powiedzieć. Patrzymy na różne platformy i ogłoszenie nadejdzie w odpowiednim momencie. Mam nadzieje, że przed końcem roku, ale nie mogę tego potwierdzić.”

Jeśli Psyonix zapowie grę do końca grudnia, to możemy liczyć, że premiera odbędzie się na samym początku 2016 roku! Jestem pewien, że z projektem powinno zapoznać się jak najwięcej graczy, ponieważ Amerykanie stworzyli wyjątkową perełkę, którą warto wypróbować. 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/rocket-league-dev-hints-at-imminent-xbox-one-annou/1100-6432261/

Tagi: Psyonix Rocket League xbox one