Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2015 15:33
Naughty Dog po Uncharted 4: A Thief's End może przygotować jeszcze 1-2 gry na PlayStation 4
1166V

Naughty Dog po Uncharted 4: A Thief's End może przygotować jeszcze 1-2 gry na PlayStation 4

Ekipa Naughty Dog tworzy teraz czwartą przygodę Nathana Drake’a, ale studio małymi krokami przygotowuje się do kolejnych wyzwań. Zdaniem pracownika zespołu, „Niegrzeczne Psiaki” mogą stworzyć na tę generację jeszcze 2 produkcje.

Pisząc tę wiadomość zastanawiam się cały czas nad jednym – ile jedna ekipa powinna przygotować tytułów podczas generacji? Naughty Dog jest znane z kilku wyjątkowych marek, ale w ostatnim czasie studio zajmuje się wyłącznie seriami Uncharted oraz The Last of Us.

Zespół tworzy teraz Uncharted 4: A Thief's End i prawdopodobnie będzie to ostatnie dzieło w tym uniwersum „Niegrzecznych Psiaków”, jednak możemy mieć pewność, że deweloperzy mają w planach kolejne pozycje na PlayStation 4.

The Last of Us 2 a może nowe IP? Szczegóły pewnie usłyszymy dopiero w przyszłym lub nawet w 2017 roku, ale podczas rozmowy z Finder.com, Arne Meyer z Naughty Dog nie ukrywa, że studio może przygotować maksymalnie 1-2 gry do końca generacji:

„Będziemy mieć jedną, może dwie produkcje do końca generacji, może więcej...”

Choć Meyer kończy zdanie słowami „może więcej”, to jednak daje jasny sygnał, że ekipa nie zamierza zmieniać swojej wypracowanej strategii. Przygotowywać „mało a dobrze”, czy jednak oferować klientom swoje dobra częściej i przy tym zapominając o niektórych elementach? Jaki model kreowania gier wybieracie?

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/naughty-dog-could-have-1-or-2-more-ps4-games-out-after-uncharted-4-a-thiefs-end/

Tagi: Naughty Dog PlayStation 4 Sony uncharted 4: a thief's end