Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2015 21:02
Wielki dzień dla Nintendo - oglądajcie nowy Nintendo Direct
1138V

Wielki dzień dla Nintendo - oglądajcie nowy Nintendo Direct

Dzisiaj odbędzie się ważne wydarzenie dla japońskiej korporacji. Firma pierwszy raz od śmierci Satoru Iwaty poprowadzi Nintendo Directa. Gospodarzem wydarzenia został Satoru Shibata, prezes Nintendo of Europe.

O godzinie 23:00 odbędzie się Nintendo Direct. Będzie to bardzo ważne wydarzenie dla Japończyków, ponieważ show odbędzie się pierwszy raz od śmierci Satoru Iwaty. Jego zastępcą w roli gospodarza eventu został Satoru Shibata, prezes Nintendo of Europe.

Włodarze firmy w oficjalnym komunikacie zapowiedzieli, że podczas ND zostaną opublikowane najnowsze informacje i materiały z nadciągających gier na Nintendo Wii U oraz Nintendo 3DS-a. Bardzo możliwe, że będziemy świadkami kilku mocnych zapowiedzi pozycji na 2016 rok.

Warto jednak zaznaczyć, że japońska korporacja aktualnie nie przedstawi szczegółów Nintendo NX oraz gier mobilnych – te tematy zostaną poruszony w późniejszym terminie.

W Sieci od kilku godzin pojawia się mnóstwo plotek... Moim zdaniem najgorętsze to ukazanie nowych Pokemonów i zaprezentowanie świeżego fragmentu rozgrywki z The Legend of Zelda (nazwa robocza).

A Wy na co liczycie? 

Tagi: 3ds Nintendo nintendo direct wii u